Jak przygotować się do sesji

"Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna."

Oscar Wilde

Przychodząc na sesję marzycie o pięknych zdjęciach, które pokażą Was z najlepszej strony. Aby tak się stało, musimy wspólnie do tego się przygotować. Ja – od strony sprzętu, scenerii, oświetlenia i oczywiście uchwycenia odpowiednich kadrów.

Po Waszej stronie leży równie ważna część przygotowań. Każde zdjęcie poddaję profesjonalnemu retuszowi, jednak nic nie zastąpi starannego makijażu, fryzury oraz dobranego stroju.

SESJE RODZINNE

najważniejsze jest, abyście wzajemnie do siebie pasowali, co nie oznacza – wyglądali tak samo 😊. Świetnie sprawdzają się pastelowe, stonowane kolory, ubrania wygodne, w których czujecie się dobrze i atrakcyjnie, bez widocznego logo, postaci z bajek, bez wyraźnie dominujących wzorów. Pamiętajcie , że to Wy jesteście najważniejsi, a reszta to tło. 

Panie, przed sesją serdecznie zapraszam do skorzystania z usługi makijażu wykonanego przez rewelacyjną, sprawdzoną Panią Jadwigę z Mobilne Studio Makijażu. (oferta w cenniku)

Panów uprzejmie proszę o wyprasowanie koszuli 😊 (tak, wiem, że tego nie lubicie, ale opłaci się, poważnie! )

SESJE noworodkowe

musimy przede wszystkim przygotować maluszka. W studio jest bardzo ciepło, będziemy go na pewno przebierać, więc najlepiej ubrać noworodka w łatwe do zdejmowania ubranko. Jeśli jest taka możliwość, najlepiej jest również nakarmić bobasa tuż przed sesją, już w studio, wtedy będzie opity jak bąk i jest większa szansa na lepszy sen 😊 Koniecznie, proszę o zabranie smoczka, nawet jeśli na co dzień go nie używacie. Potrafi uratować całą sesję !😊

Podczas sesji, na pewno nie raz maluszek będzie potrzebował aby go przewinąć, nakarmić i ululać, przygotujcie się więc na to, że spędzimy razem ok 2-3 godzin.

SESJE DZIECIĘCE

Przed sesją dziecięcą koniecznie uprzedźcie malucha, o tym, że nowa, bardzo miła ciocia 😊,będzie robić mu zdjęcia. Opowiedzcie mu proszę o tym gdzie się spotkamy i co go czeka, aby uniknąć niepotrzebnego zaskoczenia i aby maluch jak najszybciej się oswoił. Dzieci szybko tracą cierpliwość, więc takie sesje zwykle trwają do 40 min. Was rodziców, z kolei chciałabym ostrzec, że znam cały repertuar dziecięcych piosenek i nie zawaham się ich zaśpiewać  😊 Nie obce są mi również Świnka Peppa, Psi Patrol i reszta bajkowej bandy, o czym na pewno będzie okazja porozmawiać. Moje zasoby garderoby dziecięcej regularnie się powiększają, więc być może razem ustalimy, że skorzystacie z moich propozycji.

SESJE cIĄŻOWE, KOBIECE, BIZNESOWE

W przypadku sesji ciążowych , kobiecych i biznesowych, ponownie- najważniejsze to dobry makijaż – polecam wspomnianą już wyżej Panią Jagodę z Mobilnego Studio Makijażu, fryzura i odpowiednia sukienka, lub w biznesowej wersji marynarka.

Mam do dyspozycji kilka pięknych sukni ciążowych , które równie świetnie sprawdzają się przy sesjach kobiecych. Jeśli jednak macie własne sukienki, w których czujecie się najlepiej, to koniecznie mi o tym powiedzcie!

Ale NAJ, NAJ, NAJważniejsze

podczas każdego rodzaju sesji, jest to, abyście nastawili się na dobrą zabawę, na to , że przez całą sesję będziecie w centrum uwagi i będę wokół Was skakała 😊 i że będzie to czas poświęcony w 100% Wam. I wielka prośba do Was dziewczyny: proszę natychmiast przestać myśleć, że „nie wyglądam jak modelka”, „tu za dużo”, „tu za mało”..i te sprawy…Na sesje przychodzą normalne dziewczyny – takie jak Wy! I wszystkie wyglądacie PIĘKNIE!!!

MASZ JAKIEŚ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!